Strona główna
Turystyka
Tutaj jesteś

Expo 2021 Dubai – Zarezerwuj z Hotailors Poland!

Turystyka Data publikacji - 23 sierpnia 2021 Autor - Redakcja zwiedzajswiat.pl
Expo 2021 Dubai

Expo 2020 w Dubaju zgodnie z decyzją Biura Wystaw Światowych będzie się odbywało w okresie pomiędzy pierwszym października 2021 a trzydziestym pierwszym marca 2022 roku. To niezwykłe wydarzenie kongresowo-biznesowe po raz pierwszy w historii odbędzie się w kraju arabskim, a celem jego organizatorów jest stworzenie niezwykle unikalnego i niepowtarzalnego wydarzenia. O jego potędze i rozmachu niech świadczą liczby: ponad dwustu uczestników w postaci przedstawicieli państw oraz prestiżowych organizacji, sto osiemdziesiąt dwa dni dyskusji i ekspozycji oraz obszar sięgający czterech i pół kilometra kwadratowego.

Expo 2020 w Dubaju – „Łącząc umysły, tworzymy przyszłość”

Hasło przewodnie Expo 2020 w Dubaju zostało wykreowane w ten sposób aby nie tylko podkreślić bogactwo i różnorodność kulturową dzisiejszego świata ale również zwrócić uwagę na to, że jedynie wspólne działanie i połączone siły międzynarodowe ponad istniejącymi podziałami mogą przynieść sukces i rozwój, a ich nieodłącznym elementem musi być współdziałanie, wzajemny szacunek i zrozumienie oraz szeroki dialog.

Expo 2020 Dubai – szanse, mobilność i zrównoważony rozwój

Temat przewodni Expo 2020 Dubai został uzupełniony o trzy istotne kierunki kryjące się pod hasłami: szansy, mobilności i zrównoważonego rozwoju.

Expo 2020 Dubai – szanse

Pod tym pojęciem kryje się działanie ukierunkowane na maksymalne wykorzystanie ludzkiego potencjału. Podczas tego unikalnego wydarzenia mają być poruszane między innymi kwestie związane nie tylko z efektywną edukacją ale również odnajdowaniem i właściwym ukierunkowywaniem drzemiącej w ludzkości kreatywności, nieprzeciętnych pomysłów oraz innowacyjnych technologii. Zarezerwuj Expo 2021 Dubai z Hotailors Poland na https://hotailors.com/dubai-expo/

Expo 2020 Dubai – mobilność

Hasło mobilności podczas Expo 2020 w Dubaju poruszy nie tylko kwestie bardziej efektywnego transportu ludzi i tworzonych przez nich produktów przy minimalnym wykorzystaniu zasobów naturalnych ale również rozwoju międzynarodowej sieci łączności cyfrowej.

Expo 2020 Dubai – zrównoważony rozwój

Kwestie proekologiczne ukierunkowane na ochronę wciąż uszczuplających się zasobów naturalnych oraz mobilizacja działań na rzecz ograniczania skutków już zachodzących zmian klimatu mają być podczas Expo 2020 w Dubaju omawiane w ramach pojęcia zrównoważonego rozwoju.

Expo 2020 Dubai Polska

To niesamotnie wydarzenie kongresowo-biznesowe odbywa się przy aktywnym współudziale Polski. Stanowi ono niesamowitą okazję do prezentacji nie tylko potencjału kulturowego i intelektualnego kraju jako całości ale jest również szansą dla pojedynczych firm dla nawiązania długofalowej współpracy międzynarodowej. Na stronach internetowych polskich podmiotów zaangażowanych w sukces i powodzenie tego niesamowitego wydarzenia znaleźć można nie tylko szczegółowy opis projektu Expo 2020 Dubai ale również możliwe jest uzyskanie pomocy w sprawach bardzo podstawowych, takich jak choćby organizacja podróży służbowych czy zgłoszenie chęci uczestnictwa w tym spektakularnym przedsięwzięciu.

Jak chronić się przed potem w podróży

Redakcja zwiedzajswiat.pl

Nasi redaktorzy na stronie zwiedzajswiat.pl to zespół pasjonatów podróży, gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z czytelnikami. Każdy z naszych redaktorów ma bogate doświadczenie w podróżowaniu, poznawaniu różnych kultur oraz organizowaniu wakacji i urlopów. Nasza pasja do odkrywania świata jest widoczna w artykułach, które publikujemy, które zawierają praktyczne porady, inspiracje oraz informacje o ciekawych miejscach do odwiedzenia i atrakcjach turystycznych. Jesteśmy tu, aby inspirować naszych czytelników do eksploracji nowych miejsc i przeżywania niezapomnianych przygód. Dołącz do nas i odkrywaj piękno świata na zwiedzajswiat.pl!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?