Strona główna
Porady
Tutaj jesteś

Ekstraklasa: gdzie oglądać najlepsze transmisje?

Porady Data publikacji - 23 stycznia 2023 Autor - Redakcja zwiedzajswiat.pl
Ekstraklasa


Sezon 2023/24 w Ekstraklasie już od 27 stycznia rozpoczyna się z niebywałym entuzjazmem i nadzieją, że ten sezon będzie jeszcze lepszy od poprzedniego! Wszystko wskazuje, że wszystkie drużyny przygotowały się optymalnie i ponownie będziemy świadkami wyjątkowej rywalizacji o miano mistrza Polski. Przed nami ogromna porcja emocjonujących spotkań i wyjątkowych chwil, które zapamiętamy na długo.

Z artykułu dowiesz się:

  • czym jest Ekstraklasa?
  • kiedy się rozpoczyna?
  • gdzie oglądać transmisję?

Czym jest Ekstraklasa?

Ekstraklasa to najwyższa liga piłkarska w Polsce. Została założona w 1927 roku i składa się z 16 zespołów. Zespoły grają ze sobą systemem meczy oraz rewanży, jeśli jest taka konieczność. A zwycięzca zostaje mistrzem ostatecznie mistrzem Polski. Każdy sezon kończy się zmaganiem o utrzymanie się w lidze dla dwóch ostatnich drużyn, które są relegowane do niższych lig. Tegoroczny sezon już za rogiem, na który warto się przygotować wcześniej! 

Kiedy startuje?

Zazwyczaj przerwa zimowa oraz okres wytchnienia po mundialu w Ekstraklasie trwa nawet i do marca, jednak nie w tym roku. W 2023 Ekstraklasa rozpoczyna się już 27 stycznia. Pierwsze spotkanie rozpoczynające odbędzie się w Legnicy, a zainauguruje ją zespół Miedź i Radomiak. Tego samego dnia zagrają również Stal Mielec, z aktualnym mistrzem Polski, czyli Lechem Poznań. Kolejny lider Ekstraklasy, jakim jest zespół Raków Częstochowa, zagra dzień później w Grodzisku Wielkopolskim z Wartą Poznań. 

Gdzie oglądać transmisję?

Piątkowy mecz można oglądać na stronie Canal Plus Online, przy użyciu kodu rabatowego od strony Meczyki.pl. Ekstraklasa transmisja na platformie rozpocznie się równo o godzinie 18:00 27 stycznia 2023 roku i streaming całego spotkania potrwa do godziny 20:00, wliczając w to przerwę między połowami meczu oraz czas doliczony do rozgrywki! 

Canal Plus Online jest bardzo popularną platformą streamingową. Oferuje treści wideo w wysokiej jakości, ale także oglądanie w czasie rzeczywistym. Umożliwia dostęp do tysięcy filmów, seriali, programów telewizyjnych, a także audycji radiowych i innych materiałów audio-wizualnych. Dostęp do platformy Canal Plus Online można uzyskać poprzez subskrypcję, która daje całkowity dostęp do treści zarówno w wersji przesyłanej strumieniowo, jak i w postaci plików do późniejszego pobrania. Platforma oferuje również funkcję wypożyczalni, dzięki której użytkownicy mogą wypożyczyć pojedynczy film lub serial na określony okres czasu według preferencji. 

Materiał zewnętrzny

Jak chronić się przed potem w podróży

Redakcja zwiedzajswiat.pl

Nasi redaktorzy na stronie zwiedzajswiat.pl to zespół pasjonatów podróży, gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z czytelnikami. Każdy z naszych redaktorów ma bogate doświadczenie w podróżowaniu, poznawaniu różnych kultur oraz organizowaniu wakacji i urlopów. Nasza pasja do odkrywania świata jest widoczna w artykułach, które publikujemy, które zawierają praktyczne porady, inspiracje oraz informacje o ciekawych miejscach do odwiedzenia i atrakcjach turystycznych. Jesteśmy tu, aby inspirować naszych czytelników do eksploracji nowych miejsc i przeżywania niezapomnianych przygód. Dołącz do nas i odkrywaj piękno świata na zwiedzajswiat.pl!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?