Warning: Illegal string offset 'fraza' in /funkcje/forum.class.php on line 204

Warning: Illegal string offset 'frazy' in /funkcje/forum.class.php on line 205

Warning: Illegal string offset 'order_by' in /funkcje/forum.class.php on line 246

Warning: Illegal string offset 'frazy' in /funkcje/forum.class.php on line 247

Warning: Illegal string offset 'pomin_stronicowanie' in /funkcje/forum.class.php on line 250

Warning: Illegal string offset 'pomin_stronicowanie' in /funkcje/forum.class.php on line 264

Warning: Illegal string offset 'limit' in /funkcje/forum.class.php on line 265

Warning: Illegal string offset 'limit' in /funkcje/forum.class.php on line 275

Warning: Illegal string offset 'limit' in /funkcje/forum.class.php on line 275

Warning: Illegal string offset 'wyslij' in /funkcje/forum.class.php on line 315

Warning: Illegal string offset 'wyslij' in /funkcje/forum.class.php on line 356
Zakupy Grupowe - Forum turystyczne - Świat turystyka opinie forum turystyczne

Zakupy Grupowe - Forum turystyczne

Dodaj odpowiedź

Zakupy Grupowe

pierwsza 1 2 3
Nawigacja stron

(54 kilometrów)
Wysłano: 2013-02-17 22:15:42

'Maciocha Grzegorz' napisał(a):
Oczywiście, że wiem: www.ibooksmarter.com (mam ten adres w podpisie). Ale ta strona jeszcze nie działa bo jest dopiero przygotowywana do startu. To jest część globalnego, niesamowitego projektu internetowego pod nazwą PerfectInter.net w którym bierze udział dziesiątki tysięcy ludzi z całego świata. Jestem, "opiekunem" polskiej grupy i wiem o projekcie wszystko. Start 1 sierpnia ma się odbić echem na całym świecie. Życzcie powodzenia ;)   Ostatnio edytowany: 2012-07-19 15:42

Miał być start 1 sierpnia a dzisiaj weszłam i poza stroną startową nic się nie otwiera :)))

Szczerze powiedziawszy to ja nie skorzystałabym z takiej 99% promocji z obawy, że to oszustwo.

(46015 kilometrów)
Wysłano: 2013-02-17 22:33:50

Ja podobnie

FotoAnia.pl - fotoblog ze zdjęciami dzieci
krajtroter.pl - turystyczna karta rabatowa
e-parkrozrywki.pl - portal o polskich parkach rozrywki

(2920 kilometrów)
Wysłano: 2013-02-18 08:51:02

Na Gruper.pl jest oferta 50% taniej na wstęp do Lesnego Parku Niespodzianek :) w Ustroniu.

Cudze chwalicie - swego nie znacie...

(8 kilometrów)
Wysłano: 2013-02-18 13:50:44

'G*** Katarzyna' napisał(a):
'Maciocha Grzegorz' napisał(a):
Oczywiście, że wiem: www.ibooksmarter.com (mam ten adres w podpisie). Ale ta strona jeszcze nie działa bo jest dopiero przygotowywana do startu. To jest część globalnego, niesamowitego projektu internetowego pod nazwą PerfectInter.net w którym bierze udział dziesiątki tysięcy ludzi z całego świata. Jestem, "opiekunem" polskiej grupy i wiem o projekcie wszystko. Start 1 sierpnia ma się odbić echem na całym świecie. Życzcie powodzenia ;)   Ostatnio edytowany: 2012-07-19 15:42
Miał być start 1 sierpnia a dzisiaj weszłam i poza stroną startową nic się nie otwiera :))) Szczerze powiedziawszy to ja nie skorzystałabym z takiej 99% promocji z obawy, że to oszustwo.

Witam. Trudno mi jednoznacznie podać przyczyny takiego opóźnienia, tak samo jak trudno mi podać datę kiedy to wkońcu ruszy. Jednyne co wiem to to że projekt żyje (Ibooksmarter jest częścią PerfectInter.net) i nie jest oszustwem. Tworzą go w większości jego przyszli użytkownicy, osoby które dołączyły do niego w trakcie powstawania. Pomysł portalu tworzonego przez użytkowników i dla użytkowników jest ciągle czymś nowym i niespotykanym na szeroką skalę. Może dlatego trudno jest dopiąć w nim wszystko tak by było to profesjonalne.
Rabat 99% jest jak najbardziej możliwy ponieważ nie dotyczy każdego kuponu tylko np jednego na 20 lub 30 sprzedanych z wykorzystaniem patentowej technologii.

Pomysł jest naprawdę dobry i choć realizowany jest w bardzo powolnym tempie i może mało profesjonalnie to jednak jest prawdziwy i być może wniesie dużo nowego do świata e-commerce. Wielkie rzeczy zawsze rodzą się w bólach ;)

Gdyby ktoś chciał wiedzieć wiecej, zapraszam do kontaktu:

grzegorz@myperfectinter.net

Każdy może współtworzyć z nami ten projekt.

Pozdrawiam

(23 kilometrów)
Wysłano: 2013-08-04 20:45:12

A czy komuś udało się wyjechać z oferty kupionej na gruponie czy innym serwisie zakupów grupowych? Dwóch moich znajomych dostało info na kilka dni przed wyjazdem, ze z imprezy nici - raz do Bułgarii, raz do Albanii.

Jestem sceptycznie do tego nastawiona...

(5 kilometrów)
Wysłano: 2013-11-19 13:13:48

Ja również próbowałam wyjechać z Grupoonu i nic z tego nie wyszło. Można było zarezerwować miejsca za rok, albo na za dwa lata. To trochę bez sensu zapłacić, a wykorzystać za dwa lata. Nigdy nie wiadomo co się stanie, to stanowczo za długo.

(46015 kilometrów)
Wysłano: 2013-11-19 13:27:45

No to trochę pech albo bardzo popularne miejsce, bo ja nie miałam takich problemów. Zwykle są ograniczenia, że bez długich weekendów i w jakimś określonym terminie, ale wiadomo to juz raczej podczas kupowania, a potem w przeciągu miesiąca lub kilku miesięcy zawsze udawało nam się zrezerwować nocleg.

Też prawda, że szukam ofert, gdzie jeszcze ne ma dużej liczby kupionych, wiadomo, że jak już 100 sprzedali, a pokojów nie ma za dużo to będzie kłopot.

Ostatnio edytowany: 2013-11-19 13:28

FotoAnia.pl - fotoblog ze zdjęciami dzieci
krajtroter.pl - turystyczna karta rabatowa
e-parkrozrywki.pl - portal o polskich parkach rozrywki

(5 kilometrów)
Wysłano: 2015-02-16 14:26:12

Ja z gruponów i innych takich wybieram sobie noclegi, a podróż organizuję sama. Zrobiłam tak już 3 razy i za każdym razem byłam tak samo zadowolona, bez wględu na to czy wybrałam hotel w centrum Wrocławia czy noclegi w Szklarkiej Porębie. Czasem są ograniczenia co do terminów (np. pominięcie majówki), ale i tak bez problemu można zorganizować świetny wyjazd. Próbowałam, polecam.

Wysłano: 2015-05-12 09:12:22

Wiecie co, nie ma co generalizować. Oszusta można spotkać wszędzie, a ktoś inny może robić dokładnie to samo nie oszukując, a prowadząc biznes. Ja mam spoko doświadczenie z zakupami grupowymi np :P

(7 kilometrów)
Wysłano: 2016-11-06 15:14:02

z promocodiusa nieraz udawało się wyłapać ofertę lepszą niż te grupowe. tutaj sprawdzam zwłaszcza oferty do LOT

Ostatnio edytowany: 2016-11-06 15:15

Ostatnio edytowany: 2016-11-06 15:15

pierwsza 1 2 3
Nawigacja stron

Dodaj odpowiedź

Szybka odpowiedź

Zarejestruj się by dodać komentarz
Email:
Hasło:

Nie masz jeszcze konta? Założ je za darmo!

• » Dodawaj wycieczki i zachowaj swoje wsomnienia
  • » Dodawaj noclegi, firmy i zdobywaj nowych Klientów
  • » Dziel się artykułami o Polsce
  • » Poznawaj ludzi o podobnych zainteresowaniach

Email:
Hasło:
Zaloguj się z Facebook